Тачскрін | Сенсор для телефону Sigma X-treme PQ30, чорний
1 196 грн.
Подписаться
Динамік телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL, Huawei P9, EVA-L19
156 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy S7 G930F, Galaxy S7 Edge G935F/DS
143 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A7 (2017), A720F, оригінал (з розбирання)
242 грн.
Подписаться
Камера для телефону Samsung Galaxy Alpha G850F, оригінал
93 грн.
Подписаться
Камера для телефону Sony Xperia C S39h C2305, Xperia C S39h C2304, оригінал (з розбирання)
217 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону ZTE Blade L5, оригінал (з розбирання)
106 грн.
В корзину
Акумулятор BT40 для телефону Meizu MX4, оригінал, 3100mAh
| Маркировка | BT40 |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
254 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG920ABE до Samsung Galaxy S6, G920, G920F (Li-ion, 2550mAh), оригінал
| Маркировка | EB-BG920ABE |
| Місткість | 2550mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
1 060 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
81 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Nokia 5.1 Plus, TA-1105, оригінал
242 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону LG G6, H870DS, оригінал
279 грн.
В корзину
Шлейф кнопки включення для телефону Apple iPhone 6s Plus, з мікрофоном та спалахом
143 грн.
В корзину
Камера для телефону ZTE Blade L5 основна, оригінал, з розбирання
205 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy J5 (2015) J500H, оригінал (з розбирання)
93 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону, One M8 Dual SIM, One M8e
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
131 грн.
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy S9 G960F
131 грн.
В корзину
Напрямна для планшета Apple iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, A1567 фронтальної камери
106 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Sigma mobile X-Style Tab A103, FPCA101099AV1 VER6
| Партномер | FPCA101099AV1 VER6 |
Характеристики
2 188 грн.
Подписаться
Шлейф для Samsung Galaxy Tab S 10.5, T805, конектор заряджання, з роз'ємом SD і мікрофоном, оригінал
Шлейф для планшета Samsung Galaxy Tab S 10.5, T805, конектор заряджання, з роз'ємом SD і мікрофоном, оригінал
327 грн.
Подписаться