Шлейф | Нижня плата для телефону Meizu M3s Y685H, M3s mini
131 грн.
Подписаться
Акумулятор BM41 для телефону Xiaomi Redmi 1S, 2000mAh
| Маркировка | BM41 |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Стікер задньої кришки для телефону Samsung Galaxy M31s M317F
93 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Mi Play
67 грн.
В корзину
Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy J5 Prime, G570
166 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL, кнопки вмикання та регулювання гучності, оригінал
131 грн.
Подписаться
Шлейф кнопок меню та повернення для телефону Samsung Galaxy A7 (2017), A720F, оригінал
106 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, оригінал, GH59-14965A
| Партномер | GH59-14965A |
Характеристики
178 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Samsung Galaxy Alpha, G850F кнопки HOME, зі сканеком відбитка пальців, оригінал
22 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei Y3 2017 CRO-U00 кнопки увімкнення та регулювання гучності
106 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Huawei Nova lite 2017 SLA-L22, оригінал (з розбирання)
143 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Asus ZenFone Max Plus M1, ZB570TL, кнопки вмикання та регулювання гучності, оригінал
103 грн.
Подписаться
Шлейф датчика наближення для iPhone 6, з камерою, мікрофоном
165 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний Nokia, 2220s, 2300, 2323c, 2630, 2760, 3100
9 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для планшета PIXUS Sprint, DP101518-F1
| Кількість pin | 51 pin |
| Партномер | DP101518-F1 |
Характеристики
760 грн.
Подписаться
Акумулятор HB396481EBC для Huawei Y5 II, CAM-L21, Huawei Honor 5A, Huawei Honor 5X, Honor X5, GR5, GR5W, (KIW-L21), Huawei Y6 II, Honor Holly 3, (CAM-L21) , Huawei G8, GX8, Huawei Honor 6, (H60-L01, H60-L02, H60-L04, H60-L12, (RIO-UL00, RIO-TL00, RIO-AL00)
| Маркировка | HB396481EBC |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3,8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
383 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Samsung Galaxy J6 2018, J600F, J600
81 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Xiaomi Mi Play
106 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P20 lite (2017), ANE-LX1, VER.B, оригінал
132 грн.
В корзину
Шлейф для планшета Lenovo IdeaTab A3300 кнопки увімкнення та регулювання гучності
131 грн.
Подписаться