Фотокамера фронтальна для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
81 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P20 lite (2017), ANE-LX1, VER.B, оригінал
132 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, оригінал, GH59-14965A
| Партномер | GH59-14965A |
Характеристики
178 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Asus ZenFone Max Plus M1, ZB570TL, кнопки вмикання та регулювання гучності, оригінал
103 грн.
Подписаться
Шлейф для планшета Lenovo IdeaTab A3300 кнопки увімкнення та регулювання гучності
131 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1
93 грн.
В корзину
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A3 (2016), A310F, оригінал, з розбирання
32 грн.
від 32 грн.
выберете предложение—сколы по углам
- сколы по углам
Цвет—Silver
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-SMA510XL, EB-BA510ABE, GH43-04563A для Samsung Galaxy A5 2016 Duos, SM-A5100, SM-A510F, SM-A510F/DS, SM-A510K, SM-5 -A510S, SM-A510Y/DS (Li-Polymer, 2900mAh, 3.85В), 4894128132622
| Маркировка | EB-BA510ABE, GH43-04563A |
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128132622 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
По запросу
Задня кришка для телефону Nokia 3.1 Plus, TA-1104, зі склом камери, з антенами, оригінал
По запросу
Камера для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
230 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Huawei P Smart 2017, FIG-LX1
81 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1
93 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Nomi Corsa4 C070014, XC-GG0700-283-A1
| Партномер | XC-GG0700-283-A1 |
Характеристики
По запросу
Нижня плата Шлейф зарядного конектора для телефону Nokia 6.1, TA-1043, з мікрофоном
242 грн.
Подписаться
Притискна планка акумулятора для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, оригінал
43 грн.
В корзину
Камера для телефону Lenovo A1000m, оригінал (з розбирання)
43 грн.
В корзину
Задня кришка Prestigio Wize G3 PSP3510 DUO, золотиста
117 грн.
Подписаться
Шлейф зарядного конектора для телефону Sony Xperia M4 Aqua, E2306, Xperia M4 Aqua Dual, E2312
242 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 6s, основна
315 грн.
В корзину
Дисплей для телефону uleFone Armor 6, Armor 6E, Armor 6S, без рамки
2 225 грн.
Подписаться