Шлейф для планшета Lenovo IdeaTab A3300 кнопки увімкнення та регулювання гучності
131 грн.
Подписаться
Задня кришка для телефону Nokia 3.1 Plus, TA-1104, зі склом камери, з антенами, оригінал
По запросу
Камера для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
230 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Huawei P Smart 2017, FIG-LX1
81 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1
93 грн.
Подписаться
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A3 (2016), A310F, оригінал, з розбирання
32 грн.
від 32 грн.
выберете предложение—сколы по углам
- сколы по углам
Цвет—Silver
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-SMA510XL, EB-BA510ABE, GH43-04563A для Samsung Galaxy A5 2016 Duos, SM-A5100, SM-A510F, SM-A510F/DS, SM-A510K, SM-5 -A510S, SM-A510Y/DS (Li-Polymer, 2900mAh, 3.85В), 4894128132622
| Маркировка | EB-BA510ABE, GH43-04563A |
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128132622 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
По запросу
Скло камери для телефону Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1
93 грн.
В корзину
Притискна планка акумулятора для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, оригінал
43 грн.
В корзину
Задня кришка Prestigio Wize G3 PSP3510 DUO, золотиста
117 грн.
Подписаться
Камера для телефону Apple iPhone 6s, основна
315 грн.
В корзину
Нижня плата Шлейф зарядного конектора для телефону Nokia 6.1, TA-1043, з мікрофоном
242 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy S9, G960, G960F, тип 2, оригінал
67 грн.
В корзину
Шлейф для планшета Asus ZenPad 3S 10' P027, Z500M, SIM та SD карти, Z500MSDFPC
| Партномер | Z500MSDFPC |
Характеристики
390 грн.
Подписаться
Шлейф датчика наближення для телефону Huawei P30 Lite (2019), MAR-LX1A
279 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy J1 Ace Duos J110, J110H, оригінал
93 грн.
В корзину
Камера для телефону Lenovo A1000m, оригінал (з розбирання)
43 грн.
В корзину
Шлейф для планшета Apple iPad 2, антени Wi-Fi, з компонентами
106 грн.
Подписаться
Шлейф зарядного конектора для телефону Sony Xperia M4 Aqua, E2306, Xperia M4 Aqua Dual, E2312
242 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для планшета Nomi Corsa4 C070014, XC-GG0700-283-A1
| Партномер | XC-GG0700-283-A1 |
Характеристики
По запросу