LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen, Tab M10 Plus 3rd Gen TB128, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-125FU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-128XU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB125, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 487 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, Galaxy Note 9 N960F, Galaxy Note 9, без рамки, оригінал (переклеєне скло), AMOLED
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 118 грн.
В корзину
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985, Galaxy Note 20 Ultra N985F, Galaxy Note 20 Ultra N985F/DS, з поляризаційною плівкою
305 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для телефону iPhone 12 Pro Max, з LOGO, з прив'язкою, в меню 100%, 0 цикл USED, підвищеної ємності
| Місткість | 4600mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
Характеристики
705 грн.
В корзину
Big Screen Sticker | Стикер великого дисплея для телефону Samsung Galaxy Z Fold6, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956N, Galaxy Z Fold6 F956U, Galaxy Z Fold6 F956W, Galaxy Z Fold6
67 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra, Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, Galaxy S21 Ultra G9
125 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, без рамки, Service оригінал, GH96-13
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
| Партномер | GH96-13053A |
Характеристики
8 633 грн.
Подписаться
Мікросхема пам'яті KMSJS000KM-B308
| Маркировка | KMSJS000KM-B308 |
Характеристики
279 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Z Fold4 F936B/DS
102 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2830 для Apple iPhone 14 Pro Max (Li-ion, 3.86В, 4323mAh), без мікросхеми, оригінал Китай
| Маркировка | A2830 |
| Місткість | 4323mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 055 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BN985ABY для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G, Galaxy Note 20 Ultra 5G N986, Galaxy Note 20 Ultra N985, Li-ion, 3.88В, 4370
| Маркировка | EB-BN985ABY |
| Місткість | 4370mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.47В |
| Партномер | GH82-23333A |
Характеристики
1 156 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 7, Redmi 7 M1810F6LG, із сенсорним екраном
1 591 грн.
від 1 591 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Comet Blue
Подписаться
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для планшета Lenovo Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 4rd Gen TB300XU, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4Gen, Tab M8 2023, Tab M8 TB300, Tab M8 TB300FU M8 4th Gen 2023, Tab M8 4th Gen TB300, Tab M8 4th Gen TB300U, оригінал, 2шт.
315 грн.
В корзину
Дисплей для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A із сенсорним екраном
1 494 грн.
від 1 494 грн.
выберете предложение—без рамки
- без рамки
- с рамкой, Service Pack
- с рамкой, оригинал Б/У
- оригинал (переклеено стекло)
Цвет—Black
Подписаться
Battery Door with Adhesive | Задня кришка телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3SG, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10T Pro 5G
Battery | Акумулятор A2059 для Apple Watch Series 4 44mm (Li-ion, 3.81В, 291.8mAh), оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2663 |
| Місткість | 284mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
880 грн.
Подписаться
Скло дисплея для розумного годинника Apple Watch Series 10 42mm, без OCA плівки, High Copy
223 грн.
В корзину
Volume and Power Button Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону
108 грн.
В корзину
Touch ID | Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy M31 M315F
261 грн.
від 261 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Blue
В корзину
Скло дисплея для планшета Apple iPad Pro 3 Gen 2021, iPad Pro 11 2021, iPad Pro 11" 2021, iPad Pro 2021