Материнська плата (не робоча) для телефону Samsung Galaxy M21 M215, Galaxy M21 M215F
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Redmi 5 Plus Dual MEG7, Redmi Note 5 Pro, Meizu M6, Redmi 5 Plus Dual MEE7, TP-Link Neffos C7s TP7051A, Nokia 3.2
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
47 грн.
В корзину
Spin Axis Flex Cable | Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Flip5 F731, Galaxy Z Flip5 F731U, Galaxy Z Flip5 F731U, Galaxy Z Flip5 F731U1, Galaxy Z Flip5
401 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Mi 9T, Mi 9T Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, з мікрофоном, оригінал
435 грн.
В корзину
Нижня плата зарядного конектора для OPPO Reno 5 Lite/Reno5 Lite, з конектором навушників, мікрофоном
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону OPPO, Reno5 Lite CPH2205, Reno 5 Lite, Reno5 Lite, з конектором навушників і мікрофоном, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
335 грн.
В корзину
Скло дисплея для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm R830, Galaxy Watch Active 2 40mm R835, без OCA плівки, оригінал
757 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону TWOE E450A 2018
690 грн.
В корзину
Притискна планка дисплея для розумного годинника Apple Watch Series 4 44mm, оригінал, з розбирання
54 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для телефону Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975F для ремонту дисплея
90 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка для телефону Vivo Y19, Vivo Y19 (1915), зі склом камери
Акумулятор EB-BG970ABU для телефону Samsung Galaxy S10e G970, G970F, Galaxy S10 Lite G770 (Li-ion, 3.85В, 3100mAh), оригінал, GH82-18825A
| Маркировка | EB-BG970ABU |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-18825A |
Характеристики
977 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy M51, M515F
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG
Battery | Акумулятор EB-BA426ABY для телефону Samsung Galaxy A32 5G/A42 5G/A72 5G/M22/M32 A326, M225, M325 (Li-ion, 3.86В, 5000mAh), оригінал, GH82-52
| Маркировка | EB-BA426ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-24377A/GH82-25123A |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону Xiaomi Mi 10 5G, Mi 10 5G M2001J2G, оригінал PRC
Скло дисплея для планшета Lenovo Tab P11 TB-J606F, Tab P11, Tab P11 Plus TB-J616, Tab P11 Plus TB-J616F, Tab P11+, Tab P11 Plus, Tab P11 TB-J606, без OCA плівки
Тачскрін | Сенсор для планшета Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 T515, (10,1")
370 грн.
від 370 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy A10s 2019, A107, A107F
Камера для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505, оригінал
Шлейф для телефону Apple iPhone 14 датчика наближення, з датчиком освітлення, оригінал
208 грн.
В корзину