Дисплей для телефону TP-Link Neffos A5 TP7032A, із сенсорним екраном, 8500500801
| Партномер | 8500500801 |
Характеристики
1 210 грн.
від 1 210 грн.
выберете предложение—с рамкой, Service Pack
- с рамкой, Service Pack
- с визуальным дефектом
Цвет—Black
Подписаться
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону iPhone 16 Pro
154 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Rear Camera Repair FPC Flex Cable для iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14+
1 082 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону OPPO Reno6 5G CPH2251, Reno 6 CPH2251, Reno6 4G, Reno 7 CPH2363, Reno 7 5G CPH2371, Reno7 4G, з OCA плівкою
| Длина | 70.00 mm |
| Ширина | 154.00 mm |
Характеристики
90 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для iPhone Air
278 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B
225 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Poco M3, Redmi 9T, M2010J19SG, з рамкою, (6.53"), оригінал PRC
1 056 грн.
В корзину
Скло для планшета Samsung Galaxy Tab S7 FE T730, T733, T735, T736
| Длина | 283 мм |
| Ширина | 143 мм |
Характеристики
267 грн.
від 267 грн.
выберете предложение—с OCA пленкой
- с OCA пленкой
- без OCA пленки
Цвет—Black
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi 9, M2004J19AG, M2004J19AC, Redmi 9 Prime, Redmi 9 Power, з OCA плівкою, (6.53")
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Glass Lens | Скло дисплея під переклеювання для iPhone 16 Pro, без OCA плівки
92 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, без рамки, оригінал (Fluid AMOLED)
| Тип матриці | Fluid AMOLED |
Характеристики
2 521 грн.
Подписаться
LCD With Frame | Дисплей для телефону Motorola Moto E13, Motorola E13, Motorola E13, Motorola E13 XT2345, Moto E13 XT2345-3, з рамкою, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
660 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для Xiaomi, з шлейфом кнопки включення, оригінал
204 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 5G, Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 5G G981B, Galaxy S20 G980F, Galaxy S20 5, Galaxy S20 Plus 5G G986, Galaxy S20+ Plus, Galaxy S20+ 5G, Galaxy S20+ G985, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 5G, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Z Flip3 5G F711, Galaxy Z Flip3 5G F711B, Galaxy Z Fold3 F926, Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold3 5G F926,
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 18 pin |
Характеристики
55 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2327 Cameron Sino CS-IPW644SH для розумного годинника Apple Watch Series 6 44mm, Watch 6 44mm, Watch S6 44mm, Watch Series 6 44mm A2292
| Маркировка | A2327 |
| Длина | 20.10 mm |
| Ширина | 27.70 mm |
| Місткість | 300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128187370 |
Характеристики
729 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi 9A, без рамки, оригінал
63 грн.
В корзину
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F
93 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B міжплатний, з мікрофоном, орі
89 грн.
Подписаться
Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка пальця для телефону Xiaomi Redmi 7, Redmi Note 7, Redmi Note 7 M1901F7G
Дисплей для телефону Apple iPhone 5s, iPhone SE, із сенсорним екраном
776 грн.
від 776 грн.
выберете предложение—OEM
- OEM
- копия
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (с разборки)
Подписаться