Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону iPhone 17 Pro, з T-OCA плівкою
130 грн.
В корзину
Radar Antenna Flex Cable | Шлейф датчика для телефону iPhone 15 Pro Max, оригінал
225 грн.
В корзину
Мікросхема управління живленням QUALCOMM SMB1351 005 для Xiaomi Redmi Note 9 M2003J15SG, Redmi Note 8 Pro M1906G7G, Mi5, Huawei Nexus 6P, Lenovo ZUK Z2
| Маркировка | QUALCOMM SMB1351 005 |
Характеристики
131 грн.
Подписаться
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, оригінал, 60 pin
| Кількість pin | 60 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
80 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A13 A135, Galaxy A13 A135F, з коннектором навушників і мікрофоном, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
611 грн.
В корзину
Spin Axis Flex Cable | Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6
431 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A04e, Galaxy A04e A042, Galaxy A04e A042F, Galaxy A04e A042M, Service оригінал
524 грн.
В корзину
Motherboard | Материнська плата для планшета Lenovo Tab M8 4Gen, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 TB300FU, Tab M8 2023, Tab M8 TB300, Tab M8 TB300FU, оригінал,
| Партномер | S/N: HGR4NE6D |
Характеристики
1 741 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy S8 G950 із сенсорним екраном
2 361 грн.
від 2 361 грн.
выберете предложение—с выгоранием
- с выгоранием
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал Китай (Refurbished)
Подписаться
LCD Flex Cable Шлейф для планшета Blackview Tab 10 Pro
102 грн.
Мікросхема управління живленням U3100 61280E SN61280E VDD BOOST IC Apple iPhone 8/8 Plus/X/XS/XS
| Маркировка | U3100 61280E SN61280E |
Характеристики
Big Screen Sticker | Стикер великого дисплея для телефону Samsung Galaxy Z Fold3 5G, Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold3 5F F926, Galaxy Z Fold3 F926
70 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone XS, iPhone XR, iPhone XS Max (ver. 1.1)
399 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор зарядки для телефону Samsung Galaxy A20s 2019 A207, Galaxy A20s 2019 A207F, Galaxy A20s A207, Galaxy A22s 4G A225 xy A22 5G A226F, Galaxy A22 5G A226B, USB Type -C, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Расстояние между ножками крепления | 10,2 мм |
Характеристики
61 грн.
В корзину
Тягач для телефону Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JG кнопки вмикання та регулювання гучності
89 грн.
від 89 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
- -
Цвет—Neptune Blue
В корзину
Середня частина корпусу для телефону OPPO A54 4G, CPH2239, з бічними кнопками
Дисплей для телефону Honor 7A, DUA-L22, із сенсорним екраном
668 грн.
від 668 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—White
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 10 5G, Poco M5, Poco M4 5G, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
606 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BR830ABY для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm R830, Galaxy Watch Active 2 40mm R835, Galaxy Watch Active 2 40mm SM-R850, 8 Service оригінал, GH43-04968A
| Маркировка | EB-BR830ABY |
| Місткість | 247mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH43-04968A |
Характеристики
893 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 20 N980, Galaxy Note 20 N980F, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
4 895 грн.
Подписаться