Підсилювач сигналу TQF6405 для iPhone 6, 6s, 6 Plus
| Маркировка | TQF6405 |
Характеристики
174 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy S6, G920, G920F, європейська
Плівка дисплея для Samsung Galaxy Z Flip3 5G F711, з OCA плівкою, оригінал
333 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G, Poco F4 GT, USB Type-C, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
34 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 11 Pro Max фронтальної камери, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, 821-02046-06, 821-02105-05
| Партномер | 821-02046-06, 821-02105-05 |
Характеристики
241 грн.
від 241 грн.
выберете предложение—в сборе
- в сборе
- Dot Projector
- Infrared camera
В корзину
Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка пальця для телефону Xiaomi Redmi Note 10 5G, оригінал PRC
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Blackview A80, з мікрофоном, оригінал
297 грн.
Подписаться
Charging Port Board | Нижня плата зарядки для телефону Samsung Galaxy A72 A725, з коннектором навушників, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
534 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка кріплення дисплея для iPhone 15, Best quality
121 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка для телефону Samsung Galaxy Flip3 5G, Galaxy Flip3 5G F711, Galaxy Flip3 5G F711B, Galaxy Flip3 F711N, Galaxy Flip3 F711U, Galaxy Z Flip3 F711U1, Galaxy
265 грн.
В корзину
Vibrator Motor | Вібромотор для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B, оригінал
111 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Motorola Edge Plus 2023 XT2301, Edge+ Plus 2023 XT2301, Edge Plus 2023 XT2301-1, Edge+ 2023 XT2301, Edge Plus XT2301, без рамки, оригінал PRC (OLED)
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
2 403 грн.
В корзину
Power IC | Мікросхема керування живленням PM8350BHS 001-00 для телефону Asus ROG Phone 5s ZS676KS, OnePlus 9, оригінал
| Маркировка | PM8350BHS 001-00 |
Характеристики
214 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G, Poco X3 GT
Акумулятор Max Bat BN46 для Xiaomi Redmi 7 M1810F6LG Redmi 7, Redmi 7 M1810F6LG, Redmi Note 8, Redmi Note 8T (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh) Ver.2
| Маркировка | BN57 |
| Длина | 64.00 mm |
| Ширина | 89.00 mm |
| Місткість | 4950mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128161394 |
Характеристики
569 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону iPhone 16, оригінал (переклеєний)
10 444 грн.
Подписаться
Backlight | Підсвічування дисплея для планшета Apple iPad Pro 11 2018, iPad Pro 11 1Gen, iPad Pro 11 2020, iPad Pro 11 2020, iPad Pro 11 2021, iPad Pro 11 2 11 3Gen A2459
769 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Xiaomi Pad 6, Mi Pad 6, Xiaomi Pad 6, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 697 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, комплект 2шт, оригінал
59 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Poco X3, Poco X3 M2007J20CG, Poco X3 Pro