Материнська плата для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, Galaxy Watch Active 2 44mm SM-R820, Galaxy Watch Active 2 44mm R820, оригінал (знятий з годинника)
927 грн.
Подписаться
Touch Screen | Сенсор для планшета Teclast M40 Pro, PX101E99B011
| Партномер | PX101E99B011 |
Характеристики
556 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Mi 9, M1902F1G, з обідком та шлейфом
Мікросхема MEDIATEK управління Wi-Fi MT6625LN для телефону M2 Mini M578H, M2 Note, M3 Note M681H, Jiayu G4s, Neffos X1 Lite TP904A
| Маркировка | MT6625LN |
Характеристики
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 G980, Galaxy S20 G980F, Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 5G G981F, Galaxy S20 5G G981B, без OCA плівки
593 грн.
від 593 грн.
выберете предложение—1:1 оригинал
- 1:1 оригинал
- repainted A+
Подписаться
Touch Screen Frame | Рамка кріплення дисплея для iPhone 15 Pro, Best quality
142 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для планшета Lenovo Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 4rd Gen TB300XU, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4Gen, Tab M8 2023, Tab M8 TB300, Tab M8 TB30
Battery Flex Cable | Шлейф акумулятора для розумного годинника Apple Watch Series 7 41mm, оригінал (знятий з годинника)
232 грн.
Подписаться
Задня кришка для телефону OnePlus 9, зі склом камери, оригінал Китай
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A01 A015, Galaxy A03 A035, Xiaomi Redmi 9C, Redmi 9A
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
Tag-on Battery Flex | Шлейф JCID Tag-on Battery Flex для усунення помилки заміни акумулятора iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14+, iPhone 14+ Plus
363 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Galaxy S22 Ultra 5G S908, Galaxy S22 Ultra 5G S908B, в рамці, оригінал
178 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор материнської плати для телефону TECNO Spark 5 Pro, Spark 5 Pro KD7 на платі
| Кількість pin | 38 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
98 грн.
Подписаться
Акумулятор TLi028C7 для телефону Alcatel 1B, 5002H
| Маркировка | TLi028C7 |
| Місткість | 2880mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Charging OVP IC 56pin. | Мікросхема MIW04X02 управління живленням бездротової зарядки для телефону Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 S911, Galaxy S23 5G F711, Galaxy Z Flip3 5G F711B
| Маркировка | MIW04X02 |
Характеристики
158 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-MUC210SL, BM57 для Xiaomi Poco X3 GT 21061110AG, Redmi Note 10 Pro, Poco X3 GT (Li-Polymer, 3.87В, 4900mAh)
| Маркировка | BM57 |
| Длина | 63.70 mm |
| Ширина | 90.60 mm |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
862 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Samsung Tab S6 Lite 10,4 LTE P615, Tab S6 Lite 10,4 Wi-Fi P610, Tab S6 Lite P615, Tab S6 Lite P615F, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 975 грн.
від 2 975 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- Service Original
- оригинал Китай
Подписаться
Display Hinge | Шарнір дисплея, осі обертання для телефону Samsung Galaxy Z Flip6
316 грн.
В корзину
Proximity Light Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J3SI, Mi 10
123 грн.
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону Samsung Galaxy Z Fold5 F946B, Galaxy Z Fold5 F946B, Galaxy Z Fold5 F946U, Galaxy Z Fold5 F946N, Galaxy Z Fold5 F946N, Galaxy Z Fold5 F946N
267 грн.
В корзину