Charging Port Flex Cable | Шлейф конектора зарядки для планшета iPad Pro 11 2018, iPad Pro 11 дюймів 2018, iPad Pro 11 дюймів 2018 Wi-Fi A1934, iPad Pro 11 дюймів 2018 Wi-Fi A1980, iPad Pro 1 iPad Pro 12.9 2018, iPad Pro 12.9 2018 A1893, iPad Pro 12.9 2018 A1876, iPad Pro 12.9 2018 A1895, iPad Pro 12.9 2018 A2014, оригінал
255 грн.
В корзину
Battery Door | Задня кришка для iPhone 11 Pro, великий виріз під камеру
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 5G, в рамці, оригінал (знятий з телефону)
223 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2058 для розумного годинника Apple Watch Series 4 40mm, Watch 4 40mm (Li-ion, 3.81В, 224.9mAh)
| Маркировка | A2058 |
| Длина | 18.92 mm |
| Ширина | 23.80 mm |
| Місткість | 220mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128148005 |
Характеристики
364 грн.
В корзину
Дисплей для розумного годинника Huawei WATCH GT2, з сенсорним екраном, 46мм
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A51, A515F
Шлейф | Нижня плата для телефону TP-Link Neffos X1 Lite TP904A, з конектором заряджання та мікрофоном
638 грн.
від 638 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- Service Original
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Мікросхема пам'яті 16GB, 32GB, 64Gb NAND U1500 для iPhone 6, iPhone 6 Plus
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
Скло камери для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B/DS
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Mi 9, M1902F1G
Ear Speaker Flex Cable | Шлейф розмовного динаміка для iPhone 15 Pro Max, оригінал
175 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy Z Fold 3 5G F926, Galaxy Z Fold 3 F926, Galaxy Z Fold 3 F926B, Galaxy Z Fold3 5G F926, Galaxy Z Fold 3
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
890 грн.
В корзину
Ободок для телефону Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, без скла камери
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F, з рамкою, Service оригінал, золотий, #GH82-20368C
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
4 451 грн.
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 13 Pro, без мікросхеми
Акумулятор EB-BA515ABY для телефону Samsung Galaxy A51 A515 (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал, GH82-21668A
| Маркировка | EB-BA515ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-21668A |
Характеристики
947 грн.
Подписаться
Power IC | Мікросхема керування живленням для телефону Apple iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
| Маркировка | 338S00770 |
Характеристики
267 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка телефону OnePlus Nord N10, Nord N10 5G, Nord N10 5G BE2028, Nord N10 5G BE2026, Nord N10 5G BE2029, Nord N10 5G BE2025, зі склом камери
Battery | Акумулятор EB-BG980ABY, Cameron Sino CS-SMG980SL на телефон Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 G980F, Galaxy S20 (Li-Polymer, 3.85В, 3650mAh), оригінал, 48991
| Маркировка | EB-BG980ABY |
| Ширина | 77.40 mm |
| Місткість | 3650mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128151999 |
Характеристики
455 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen, Tab M10 Plus 3rd Gen TB128, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-125FU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-128XU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB125, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 116 грн.
В корзину