LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S10+ Plus G975, з рамкою, оригінал (переклеєне скло) з дефектом, Prism Green
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 575 грн.
Подписаться
Камера для телефону Apple iPhone 12 Pro Max основна
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Mi 11i, Mi 11i M2012K11G, Poco F3, Poco F3 M2012K11AG, Poco F4, Poco F4 22021211RG, Poco F4 22021211RI, без рамки (Super Amoled)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 599 грн.
Подписаться
Ear Speaker | Динамік для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B розмовний, оригінал
104 грн.
В корзину
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, на дві SIM-картки, оригінал
Дисплей для планшета Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F/YT-X705L
3 071 грн.
від 3 071 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (PRC)
Подписаться
Front Housing Adhesive | Стикер дисплея для телефону Samsung Galaxy S23 Ultra S918, Galaxy S23 Ultra S918E, Galaxy S23 Ultra S918B
45 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S21 5G G991B, з коннектором SIM, оригінал, з розбирання
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
757 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 10S M2101K7BNY, Redmi Note 10S, з рамкою, оригінал PRC
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 735 грн.
В корзину
Камера для телефона Samsung Galaxy S21 5G G998, Galaxy S21 5G G998B/DS основна
Дисплей для телефону Huawei P20 lite 2017, ANE-LX1, із сенсорним екраном
1 470 грн.
від 1 470 грн.
выберете предложение—с рамкой, OEM
- с рамкой, OEM
- с рамкой, Service Pack
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Klein Blue
В корзину
Скло дисплея для телефону OnePlus OnePlus 11R, OnePlus 11R CPH2487, з OCA плівкою, (6.74")
185 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для iPhone 13 Pro, оригінал (знятий з телефону)
178 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 4, із сенсорним екраном, з рамкою
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Bottom Battery Door | Задня кришка телефону Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Flip5 F731, Galaxy Z Flip5 F731B, Galaxy Z Flip5 F731U, Galaxy Z Flip5 F731W, Galaxy Z Flip5
По запросу
Front Housing | Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F
178 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A41, Galaxy A41 A415, Galaxy A41 A415F, без рамки, (6.1"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
1 874 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор BN56 для телефону Xiaomi Redmi 9A, Redmi 9A M2006C3LG, Redmi 9C, Redmi 9C M2006C3MNG (Li-Polymer, 3.85В, 5000mAh)
| Маркировка | BN56 |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
Характеристики
544 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BA013ABY для телефону Samsung Galaxy A01 A013, Galaxy M01 Core M013 (Li-ion, 3.85В, 3000mAh), оригінал, GH43-05038A
| Маркировка | EB-BA013ABY |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH43-05038A |
Характеристики
528 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону TECNO Camon 15 CD7, H6214_V1.1
| Партномер | H6214_V1.1 |
Характеристики
2 411 грн.
від 2 411 грн.
выберете предложение—4/64GB (снята с нового телефона)
- 4/64GB (снята с нового телефона)
Подписаться