Battery | Акумулятор EB-BA013ABY для телефону Samsung Galaxy A01 A013, Galaxy M01 Core M013 (Li-ion, 3.85В, 3000mAh), оригінал, GH43-05038A
| Маркировка | EB-BA013ABY |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH43-05038A |
Характеристики
528 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону TECNO Camon 15 CD7, H6214_V1.1
| Партномер | H6214_V1.1 |
Характеристики
2 411 грн.
від 2 411 грн.
выберете предложение—4/64GB (снята с нового телефона)
- 4/64GB (снята с нового телефона)
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy M31 M315, з рамкою, Service оригінал, GH82-22405A
| Тип матриці | AMOLED |
| Партномер | GH82-22405A |
Характеристики
3 645 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для телефону Samsung Galaxy A10s 2019 A107, Galaxy A10s 2019 A107F, Galaxy A22 5G A226, A226F, (40pin)
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
89 грн.
В корзину
Скло екрану під переклеювання для планшета Lenovo SMART TAB M10 TB-X605L, (10,1"), 163мм*237мм
| Длина | 237 мм |
| Ширина | 163 мм |
Характеристики
Тачскрін | Сенсор для телефону Xiaomi Redmi 4A
Bottom Battery Door | Задня кришка телефону Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Flip5 F731, Galaxy Z Flip5 F731B, Galaxy Z Flip5 F731U, Galaxy Z Flip5 F731W, Galaxy Z Flip5
По запросу
Front Housing Adhesive | Стикер для телефону Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 S911, Galaxy S23+, Galaxy S23+ S916, Galaxy S23 Plus, Galaxy S23 Plus S916
23 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi 12 Lite, з OCA плівкою
73 грн.
В корзину
Big LCD Back Adhesive | Стикер основного дисплея для Samsung Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Flip6 F741, Galaxy Z Flip6 SM-F741
90 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A30s A307, Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A30s A307F, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 670 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Redmi 9T, Redmi 9T M2010j19SY, Redmi 9T M2010J19SG
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 9, Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 M2003J15SC, Redmi Note 9 M2003J15SG, Redmi Note 9 M2003J15SS, Redmi 10X 4G, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Glass Lens | Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946, Galaxy Z Fold5 F946
57 грн.
В корзину
Camera optical blue filter 1X | Фільтр для телефону Apple iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max для ремонту камери
100 грн.
В корзину
SIM Card Reader Board | Конектор SIM-карти для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Z Fold4 F936B/DS
178 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A22 5G A226, Galaxy A22 5G A226F, Galaxy A22 A226F
Glass Lens | Скло дисплея зовнішнього для телефону Samsung Galaxy Z Fold6, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956N, Galaxy Z Fold6 F956W, Galaxy Z Fold6 F956W, Galaxy Z Fold5
327 грн.
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для Apple iPhone 15 Pro, без мікросхеми
Back Camera Lens | Скло для телефону Samsung Galaxy Z Flip4 F721, 2шт. оригінал Китай
56 грн.
В корзину