Дисплей для телефону Samsung Galaxy J3 2017, J330, J330F, з сенсорним екраном
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 113 грн.
від 1 113 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Китай
Цвет—Gold
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Mi 11, Mi 11 M2011K2C, Mi 11 M2011K2G, без рамки, оригінал (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
4 855 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону OPPO A74, A74 4G CPH2219 під переклеювання, без OCA плівки, оригінал
89 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Huawei P Smart 2021 PPA-LX2, із сенсорним екраном, (6,67")
1 434 грн.
від 1 434 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
В корзину
Скло екрана для телефону Asus ZenFone Max Pro M1 ZB601KL ZB602KL, X00TD, (5,99")
Speaker Anti-Dust Mesh 2pcs in one set | Пилозахисна сітка дзвінка для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE 2020, комплект 2шт
14 грн.
В корзину
Amplifier | Мікросхема підсилювач потужності IC 8100 AFEM-8100 Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro Max
| Маркировка | AFEM-8100 |
Характеристики
165 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M31s M317, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 293 грн.
Подписаться
Корпус телефону Apple iPhone 8 Plus High Copy
488 грн.
від 488 грн.
выберете предложение—уценка, с царапиной
- уценка, с царапиной
- EU
Цвет—Black
Подписаться
Charge connector | Конектор заряджання для Lenovo Vibe P1m, P1ma40, Blackview A20, A2010-a, Camon 15 CD7, Spark 5 Pro KD7, Motorola Moto E6s XT2053-1, Redmi 3s, Spark 7 KF6n
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
| Расстояние между ножками крепления | 10 мм |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-IPH110XL для телефону iPhone 11, (Li-Polymer, 3.83В, 3500mAh), оригінал, 4894128187431
| Маркировка | A2466 |
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
| Партномер | 4894128187462 |
Характеристики
1 006 грн.
В корзину
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка для телефону OnePlus 8T KB2003, зі склом камери, оригінал PRC
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A52s 5G A528, з OCA плівкою
113 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея на платі для iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16+, iPhone 16+ Plus
53 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону ZTE Blade A52, Blade A72 5G, Blade A72 5G 7540N, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
735 грн.
В корзину
Роз'єм | Charge connector для телефону Lenovo S5, K520, 12 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
49 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi Note 13 5G, Redmi Note 13 5G 2312DRAABG, з OCA плівкою
123 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, оригінал, 36 pin
| Кількість pin | 36 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
54 грн.
В корзину
Main LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 F936B/DS, Galaxy Fold 4 5G F936, Galaxy Fold 4 5G F936B, без рамки, оригінал
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
19 002 грн.
Подписаться
Back Camera Lens 2pcs | Скло камери для телефону iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15+, iPhone 15+ Plus, комплект 2шт, Sapphire
104 грн.
В корзину