LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A23 A235, Galaxy M23 5G M236, Galaxy M23 5G M236B, Galaxy M33 5G M336B, без рамки, оригінал (Service Pack), Rev 0.1
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
836 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Lenovo S820, Assistant AS-5433, Nous NS 5006, Fly IQ4406; Lenovo A319, A850, A6010, A859, P780, A5000, S580, A536, S650, P2 P2a42 Xiaomi Redmi Mi 4A, Redmi 4x Y5s, TP804A, Neffos Y5L, TP801A, iNomi 5532, S820, A6000, Prestigio Wize P3 PSP3508 duo, NOKIA N1 Dual SIM TA-1047, Redmi Note 6 Pro, Redmi 5 MDG1, Tecno Spark 4 Lipark 3, Redmi 5a, A6000, Redmi 5A MCG3B, оригінал
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 10 21061119DG, без рамки, (6.3"), оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 4A, із сенсорним екраном
933 грн.
від 933 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—White
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M33 5G M336B, Galaxy A13 A135, Galaxy M23 5G M236B, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 041 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Redmi 6, Redmi 6A M1804C3CG, Redmi S2, Redmi 7A
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
34 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону TECNO Spark 9 Pro KH7n, без рамки, оригінал
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
526 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Realme C11 2020 RMX2185, з OCA плівкою, оригінал
111 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 9, M2003J15SG, M2003J15SS, M2003J15SC
51 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Oppo A54 4G A54 4G, OnePlus, Nord N100, з сенсорним екраном, (6,51"), BV065WBM-L03-MB03
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | BV065WBM-L03-MB03 |
Характеристики
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985F, зі склом камери
1 184 грн.
від 1 184 грн.
выберете предложение—оригинал (PRC)
- оригинал (PRC)
Цвет—Mystic Bronze
Подписаться
Дисплей для MP3-плеєра Apple iPod Touch 6 Gen, A1574, з сенсорним екраном, з рамкою
| Напруга мін. | 3,7В |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
Microphone Мікрофон для телефону HTC One 801e
49 грн.
В корзину
Touch FPC Connector Port Onboard | Конектор сенсора для iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, оригінал, 20pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Скло дисплея для планшета Xiaomi Pad 5, Pad 5 Pro, без OCA плівки, оригінал
183 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону ZTE Blade V30, Blade V30 (9030), Blade V40, з OCA плівкою
148 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Teclast T40 Pro, без рамки, оригінал PRC, #TV104C9T-LH1
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 104 грн.
В корзину
Акумулятори Cameron Sino CS-IPH700XL, 616-00255 для iPhone 7, iPhone 7 A1660, iPhone 7 A1780, iPhone 7 A1779, iPhone 7 A1778 (Li-Polymer, 2200mAh, 3.8В), 489912
| Маркировка | 616-00255 |
| Длина | 39.46 mm |
| Ширина | 94.30 mm |
| Місткість | 2200mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Партномер | 4894128137948 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
223 грн.
В корзину
Battery Door with Adhesive | Задня кришка для телефону Apple iPhone 14, в зборі зі шлейфами, оригінал, б/у
Дисплей до телефону Alcatel 1, 5033D
650 грн.
від 650 грн.
выберете предложение—только дисплей, оригинал с разборки
- только дисплей, оригинал с разборки
- с сенсорным экраном
Подписаться