Фільтр камери optical filter small для телефону iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X
104 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 5s, iPhone SE, з рамкою, оригінал (переклеєне скло)
Touch Screen | Сенсор для розумного годинника Apple Watch Series 2 42mm, Watch Series 3 42mm
Battery Door with Adhesive | Стікер задньої кришки для Apple iPhone 16 Pro вологозахисний
36 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону ZTE Blade 20 Smart, Blade 20 Smart V2050, оригінал
189 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A53 5G A536E, Galaxy A53 5G A536, без OCA плівки
93 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор SIM-карти для телефону Xiaomi Redmi 4X, Redmi 3, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Note 4, Redmi Note 3 Pro, Redmi Pro, Mi MAX
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone 7 Plus
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G, Redmi Note 13 Pro 4G 23117RA68G, Redmi Note 13 Pro 4G 2312FPCA6G, з OCA плівкою
59 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Blackview A90, Blackview A90
355 грн.
В корзину
Мікросхема керування живленням QUALCOMM PMD9655 для Apple iPhone 8/8 Plus/X
| Маркировка | QUALCOMM PMD9655 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A05 A055, Galaxy A05 A055F, Galaxy A05 A055M, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | PLS |
Характеристики
805 грн.
Подписаться
Камера для телефона Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Z Fold4 F936B/DS фронтальна
223 грн.
В корзину
Full Set Back Camera | Камера для телефона Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Fold4 F936B/DS основна
1 246 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A24 A245, Galaxy A24 A245F, з мікрофоном, Service оригінал, GH96-15837A
| Тип разъема | USB Type-C |
| Партномер | GH96-15837A |
Характеристики
719 грн.
Подписаться
Green LCD Flex | Шлейф дисплея для Apple iPhone XS
271 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Samsung Galaxy Tab S7 T870, T875, T876B LTE/5G, без рамки, (11.0"), оригінал PRC
1 888 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Samsung Galaxy Note 20 N980 дисплея
Акумулятор BN31 для Xiaomi Redmi Note 5A, Redmi S2, Mi A1, Mi 5X, Redmi Note 5A Prime MDG6S, Redmi S2 M1803E6G (Li-Polymer, 3.85В, 3080mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN31 |
| Місткість | 3080mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
524 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Mi 10T, Mi 10T Pro 5G, Redmi 30s, із сенсорним екраном
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 124 грн.
від 1 124 грн.
выберете предложение—без рамки
- без рамки
- с рамкой, оригинал Б/У
Подписаться