Front Housing | Рамка дисплея телефону Samsung Galaxy A03s A037, Galaxy A03s A037F, 160.5x72 мм
223 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки для планшета iPad Air 2, з мікрофоном
105 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Huawei P Smart Pro, STK-L21
USB Charging FPC Connector Port Onboard Конектор материнської плати для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3S, Spark 20C BG7n, на платі, 60 pin
| Кількість pin | 60 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
82 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для розумного годинника Apple Watch Series 4 44mm, оригінал, з розбирання
7 343 грн.
Подписаться
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер дисплея для Samsung Galaxy S21 5G задній, мідний
22 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 8T M1908C3XG
Скло дисплея для телефону Xiaomi Mi 11 Lite, Mi 11 Lite M2101K9AG
Дисплей для телефону TECNO Spark 5 Pro KD7 із сенсорним екраном
1 317 грн.
від 1 317 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (PRC)
- с рамкой, оригинал (снят с нового телефона)
Цвет—Black
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone 6s
LCD Screen | Матриця для планшета Blackview Tab 8, Tab 8 10.1", Tab 8E
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для iPhone Apple 13 Pro Max, в рамці, оригінал
337 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2656 |
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
817 грн.
В корзину
Скло дисплея під переклеювання для телефону OPPO A16 CPH2269, A16s CPH2271, з OCA плівкою, оригінал
92 грн.
В корзину
Дисплей для телефону OPPO A15, OPPO A15 CPH2185, з рамкою, (6.52"), оригінал Китай
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 768 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A22 5G A226, Galaxy A22 5G A226F, Galaxy A22 5G A226B, Galaxy A22 A226, Galaxy A22 A226F
| Тип матриці | Super Amoled |
| Партномер | GH81-20694A |
Характеристики
Charging Port Board | Нижня плата зарядки для телефону Xiaomi 14, Xiaomi 14 23127PN0CC, Xiaomi 14 23127PN0CG
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
1 125 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для планшета Apple iPad mini 2021 6 Gen, iPad mini 6 2021, iPad mini 6 2021 8.3, iPad mini 6 Gen 2021, iPad Mini 2021, з OCA плівкою, оригінал
1 701 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+, без рамки, оригінал (пере
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
4 895 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону OPPO A54 4G, CPH2239