LCD | Дисплей для планшета TCL Tab 10 9460G
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
914 грн.
В корзину
Материнська плата для розумного годинника Apple Watch Series 3 38mm, A1858
1 549 грн.
від 1 549 грн.
выберете предложение—с разборки, исправна, с NFC (iCloud OFF)
- с разборки, исправна, с NFC (iCloud OFF)
Подписаться
Стикер дисплея для iPhone iPhone 6s Plus, вологозахисний
Тачскрін | Сенсор для телефону Huawei P8 Lite 2017, PRA-LA1
267 грн.
від 267 грн.
выберете предложение—логотип Huawei
- логотип Huawei
- логотип Honor
Подписаться
Мікросхема управління зарядкою та USB 1610A3 для телефону iPhone 5c/5c/5S/SE/6/6 Plus/6s/6s Plus/iPad Pro 10.5" 2017 A1709
| Маркировка | 1610A3 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
162 грн.
В корзину
Frame | Рамка дисплея телефону Samsung Galaxy A04e A042, Galaxy A04e A042F
312 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для планшета Lenovo Tab P11 2Gen, Tab P11 2022, Tab P11 2Gen TB350, Tab P11 2Gen TB350FU, Tab P11 2Gen TB-350, Tab P11 2Gen TB-350FU, Tab P11 20
202 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, Redmi Note 11 Pro Plus 5G, з OCA плівкою
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 73 мм |
Характеристики
57 грн.
В корзину
Акумулятор BN51 для телефону Xiaomi Radmi 8A, M1908C3KG, Redmi 8, M1908C3IG (Li-Polymer, 3.85В, 5000mAh), High Copy
| Маркировка | BN51 |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
410 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону OnePlus Nord N100
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 577 грн.
від 2 577 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Камера для телефона Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A05s A057, Galaxy A05s A057F, Galaxy A05s A057M, Galaxy A05s A057G, без рамки, оригінал (Service Pack)
993 грн.
Подписаться
Vibro | Вібромотор для телефону Samsung Galaxy A8 Plus, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8 Plus 2018 A730F, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8+ 2018 A730F, Galaxy A8+
34 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, з OCA плівкою
| Длина | 159мм |
| Ширина | 73 мм |
Характеристики
125 грн.
В корзину
Дисплей для телефону TECNO Spark 4 Lite, BB4k, із сенсорним екраном
712 грн.
від 712 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
- с рамкой, оригинал (снят с нового телефона)
Цвет—Midnight Black
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону TP-Link Neffos X20 TP9131A, Neffos X20 TP7071A, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал, M6220-SUB-V3.0 20190423
| Партномер | M6220-SUB-V3.0 20190423 |
Характеристики
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло дисплея для планшета Lenovo Tab K10, Tab K10 TB-X6C6, Tab K10 TB-X6C6F, Tab K10 TB-X6C6X, Tab K10 TB-X6C6L, Tab K10 10.3", з OCA плівкою
267 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi 8, Redmi 8 M1908C3KG, Redmi 8 M1908C3IG
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A12 A127F (6.5")
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 519 грн.
від 1 519 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, Service Pack
- оригинал (PRC)
Подписаться
Материнська плата для телефону TECNO Camon 17P CG7n, H697_V1.4 A4
| Партномер | H697_V1.4 A4 |
Характеристики