Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone 13 mini, оригінал, з розбирання
579 грн.
В корзину
Шлейф JCID Tag-on Battery Flex iPhone 12 Pro Max, ver. 3.0
276 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Mi A2, Mi 6X, USB Type-C, 12 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
Характеристики
25 грн.
В корзину
LCD With Frame | Дисплей для телефону Xiaomi, Redmi Note 11, Redmi Note 11 21, 21 (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
По запросу
Battery Door + Back Camera Lens | Корпус планшета Apple iPad Air A1474 Wi-Fi, iPad Air Wi-Fi Space Gray, в зборі (плата, матриця, сенсор - зняті), оригінал, з розбирання
891 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для планшета Apple iPad Pro 9.7", A1673, A1674, A1675
934 грн.
від 934 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy A30 2019, A305, A305F
0000
0
шт
801 грн.
1 602 грн.
-50%
Економія 801 грн.
від 801 грн.
1 602 грн.
-50%
Економія 801 грн.
выберете предложение—3/32 Gb (с разборки)
- 3/32 Gb (с разборки)
Подписаться
Дисплей для телефону TECNO POP 2 Power B1P
1 221 грн.
від 1 221 грн.
выберете предложение—LCD+TOUCH
- LCD+TOUCH
- только дисплей
Цвет—Black
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A80 2019 A805, Galaxy A80 A805, Galaxy A80 2019 A805F, Galaxy A80 A805F, оригінал, USB Type-C
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
54 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф конектора зарядки для планшета iPad Pro 9.7 2016, iPad Pro 9.7 A1673, iPad Pro 9.7 A1674, iPad Pro 9.7 A1675, оригінал
LCD | Дисплей для телефону iPhone 12, iPhone 12 Pro, з мікросхемою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
3 295 грн.
В корзину
Вібромотор для телефону Blackview BV6800 Pro, оригінал, з розбирання
45 грн.
В корзину
Battery Door with Adhesive | Стікер задньої кришки для телефону Samsung Galaxy S21 G996, Galaxy S21 G996F, Galaxy S21+ G996, Galaxy S21+ 5G G996, Galaxy S21+ 5G G996B задньої панелі корпусу
25 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A21s 2020, A217F
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- с рамкой, оригинал (с разборки)
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону TECNO Spark 8P, Spark 8P KG7n, Spark 9 Pro, Spark 9 Pro KH7n, з OCA плівкою
71 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор A2059 Cameron Sino CS-IPW197SH для розумного годинника Apple Watch Series 4 44mm, Watch 4 44mm, Watch S4 44mm, Watch Series 4 44mm A1976
| Маркировка | A2059 |
| Длина | 20.86 mm |
| Ширина | 26.88 mm |
| Місткість | 290mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 4894128142119 |
Характеристики
503 грн.
В корзину
Діод підсвічування D8228 V3 для планшета Apple iPad 2, 3, 4
| Маркировка | D8228 V3 |
Характеристики
45 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S22 5G S906, Galaxy S22+ 5G S906, без OCA плівки
71 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону Apple iPhone 6s Plus
80 грн.
від 80 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф JC Face ID Tag-On Repair FPC для iPhone 11 (ver. 1.2) для відновлення Face ID
526 грн.
В корзину