Buzzer | Динамік для телефону Xiaomi Mi9 SE, Mi 9 SE, Mi 9 SE M1903F2G
325 грн.
В корзину
Frame | Рамка для кріплення дисплея для планшета Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706, Yoga Tab 11 YT-J706F, Yoga Tab 11 YT-J706X, Yoga Tab 11, оригінал
Скло дисплея для телефону Nokia G21 TA-1415, G11 TA-1477, G11 TA-1404, G21 TA-1418, G11 TA-1412, G11 TA-1401, G21 TA-1405, з OCA плівкою
89 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy Note 10 Lite N770, з мікрофоном
615 грн.
від 615 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Задня кришка телефону TECNO POP 4 BC2, оригінал
LCD | Дисплей для планшета Blackview Tab 8, Tab 8 10.1", Tab 8 4G, Tab 8 LTE, із сенсорним екраном, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
1 346 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A20s A207, Galaxy A20s A207F, Galaxy A20s 2019 A207, Galaxy A20s 2019 A207F, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
677 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону One Fusion Plus XT2067, One Fusion Plus XT2067, One Fusion + XT2067, з OCA плівкою
129 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A22 A225 без рамки
76 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, тримач MMC, Dual SIM, оригінал
Скло дисплея для телефону Vivo Y19, Y19 (1915), з OCA плівкою
89 грн.
В корзину
Акумулятори Cameron Sino CS-IPH173SL, A2312 для iPhone SE 2020, iPhone SE 2020 A2312, iPhone SE 2Gen (Li-Polymer, 1850mAh, 3.82В), 4894128164197
| Маркировка | A2312 |
| Длина | 38.60 mm |
| Ширина | 94.00 mm |
| Місткість | 1850mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 4894128164197 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
461 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор для планшета Apple iPad 9.7" 6-го покоління 2018, A1893, A1954, (42pin)
| Кількість pin | 42 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
242 грн.
від 242 грн.
выберете предложение—на плате | mainboard (с разборки)
- на плате | mainboard (с разборки)
В корзину
Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975F, Galaxy S10 G975F/DS, Galaxy S10e G970, G970F
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 18 pin |
| Количество рядов | 2 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi 5A
| Длина | 84 мм |
Характеристики
43 грн.
Подписаться
Back Camera | Камера основна для планшета Lenovo Tab M8 4Gen, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 TB300FU, Tab M8 2023, Tab M8 TB300, Tab M8 TB300FU, Tab M84 4th Gen, Tab M8 4th Gen TB300, Tab M8 4th Gen TB300U, оригінал, #LE5582AM
| Тип разъема | USB Type-C |
| Партномер | LE5582AM |
Характеристики
198 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення для телефону Nokia 5.3, TA-1234
125 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону OPPO A16 CPH2269, OPPO A16 CPH2271, OPPO A15 CPH2175, OPPO A15 CPH2179, Realme C11, Realme C12, Realme C15, з OCA плівкою
107 грн.
В корзину
Скло дисплея для розумного годинника Apple Watch Ultra 49mm, без OCA плівки, копія
166 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 13 Pro Max кнопки ввімкнення та регулювання гучності, оригінал
455 грн.
В корзину