Лоток | Тримач SIM картки для телефону iPhone 11
31 грн.
від 31 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Space Black
Подписаться
Мікросхема управління живленням PM8018 для Apple iPad 9.7" 5-го покоління 2017, iPhone 5, iPhone 5S,
Мікросхема управління живленням PM8018 Apple iPad 9.7" 5-го покоління 2017, iPhone 5, iPhone 5S, iPad 9.7" 5-го покоління 2017
| Маркировка | PM8018 |
Характеристики
131 грн.
В корзину
Шлейф антени для телефону iPhone XS, оригінал
| Партномер | 821-01861 |
Характеристики
40 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф конектора зарядки для iPhone 7, з конектором навушників і мікрофоном, оригінал Китай
Wifi Signal Flex Cable | Шлейф антени для телефону iPhone 13 mini, оригінал
267 грн.
В корзину
Ear Speaker With Sensor Flex Cable | Шлейф для телефону iPhone 12 mini датчика наближення, з датчиком освітлення, наближення та розмовним динаміком, оригінал, з розбирання
347 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 13 Pro Max
365 грн.
В корзину
Камера для телефону iPhone 12 mini основна, оригінал, з розбирання
1 915 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Apple iPhone 12 mini, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
5 073 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону iPhone 13 Pro Max, з рамкою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
6 355 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-IPA148SL, 6712-6700, A1484 для Apple Air 1st, MD785LL/A, MD786LL/A, MD787LL/A, MD788LL/A, MD789LL/A, MD790LL/A, ME898LL/A, ME906LL/A, ME991LL/A, ME993LL/A, ME997LL/A A, MF009LL/A, MF010LL/A, MF012LL/A, MF013LL/A, MF015LL/A, MF016LL/A, MF018LL/A, MF019LL/A, MF020LL/A, MF024LL/A, MF026 MF532LL/A (Li-Polymer, 8820mAh, 3.82В), 4894128087670
| Маркировка | 6712-6700, A1484 |
| Місткість | 8820mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128087670 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
По запросу
LCD Test Flex Cable Шлейф iPhone 15 для тестера DL 400 Pro
163 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone 12 Pro Max (Li-ion, 3,83В, 3687mAh), без мікросхеми
| Місткість | 3687mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
863 грн.
В корзину
Акумулятор для телефону iPhone 7 Sunshine (Li-Polymer, 3.82В, 1960mAh)
| Місткість | 1960mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
627 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки включення для телефону Apple iPhone 12 Pro Max, з мікрофоном та спалахом
Рамка кріплення для телефону Apple iPhone 12 Pro Max
Buzzer | Динамік поліфонічний для iPhone iPhone 11 Pro
321 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефону Apple iPhone 11 Pro, без мікросхеми
353 грн.
В корзину
OCA плівка SJ для Apple iPhone 5s, 5, 5c, SE
36 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф для телефону iPhone 12 mini конектора зарядки, з мікрофоном, оригінал, з розбирання (Blue)
757 грн.
В корзину