Frame | Рамка кріплення для телефону iPhone 12 mini
95 грн.
В корзину
Frame | Рамка кріплення для телефону iPhone 14, з стікером, оригінал
137 грн.
В корзину
Форма для центрування скла щодо дисплея iPhone X/XS
223 грн.
Подписаться
Стикер дисплея для iPhone Apple 12, iPhone 12 Pro вологозахисний
24 грн.
Подписаться
Корпус для iPhone 13 mini, в зборі, оригінал, з розбирання (стан 8 з 10), Black
890 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone 7 A1660, оригінал, з розбирання
Захисне скло Doberman для iPhone 12 Mini, 2.5D 9H, клей по всій площині
198 грн.
В корзину
Стикер акумулятора для iPhone iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE
7 грн.
В корзину
Гвинти для телефону Apple iPhone 8, комплект
від 166 грн.
Акумулятор Doraymi для iPhone XS (Li-ion, 2658mAh, 3,8В), без мікросхеми
| Місткість | 2658mAh |
| Напруга мін. | 3,8В |
Характеристики
692 грн.
Подписаться
Стикер дисплея для Apple iPhone XR, вологозахисний, чорний
28 грн.
В корзину
Лінза камери Telephoto blue light (2x) для iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus
69 грн.
В корзину
Підсвічування дисплея для телефону Apple iPhone 8
177 грн.
В корзину
Мікросхема керування зарядкою та USB 1610A2 для телефону Apple iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Mini 2
| Маркировка | 1610A2 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
198 грн.
В корзину
Корпус для телефону Apple iPhone SE, в зборі, оригінал (з розбирання)
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone XR, оригінал, з розбирання
| Партномер | 610-00254 |
Характеристики
327 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал
58 грн.
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone 6
SIM Card Reader Шлейф для телефону Apple iPhone 14, оригінал
124 грн.
Подписаться
Акумулятор для iPhone 11 (Li-ion, 3,83В, 3110mAh), оригінал PRC, original IC
| Місткість | 3110mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
698 грн.
Подписаться