Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, S908 вологозахисний
45 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F дисплея
| Кількість pin | 34 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—с дисплея на доп. плату | мама (с разборки)
- с дисплея на доп. плату | мама (с разборки)
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
7 476 грн.
Подписаться
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy A70 A705, Galaxy A70 A705F, Galaxy A70 2019 A705
90 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 + G996, Galaxy S21 + G996, Galaxy S21 + 5G G996, Galaxy S21 + 5G G996B, Galaxy S20 + G985, TOP Quality
Шлейф зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S9+ Plus G965, Galaxy S9+ Plus G965F
Акумулятор EB-BA515ABY для телефону Samsung Galaxy A51 A515F
| Маркировка | EB-BA515ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
995 грн.
від 995 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Гарнитура для телефона Samsung, Jack 3.5 мм, с микрофоном, EHS61ASFBE, GH-15063A
| Тип разъема 1 | Jack 3.5 мм |
| Способ подключения | проводной |
Характеристики
527 грн.
від 527 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Цвет—Black
Подписаться
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S8+, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+
77 грн.
Подписаться
LCD Test Flex Cable Шлейф Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Flip5 F731, Galaxy Flip5 F731B, Galaxy Flip5 F731W, Galaxy Flip5 SM-F73
216 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920
від 50 грн.
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A52 A525, Galaxy A52s 5G A526, A526F, Galaxy A52s 5G A528, без OCA плівки, (6.5")
73 грн.
В корзину
Стикер дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 FE G990, Galaxy S21 FE 5G G990 вологозахисний, верх + низ
44 грн.
В корзину
Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Front Camera | Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, оригінал
209 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BG973ABU для телефону Samsung Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973U, Service оригінал, GH82-18826A
| Маркировка | EB-BG973ABU |
| Місткість | 3400mAh |
| Партномер | GH82-18826A |
Характеристики
1 011 грн.
Подписаться
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F, оригінал, FPCB_REV0.4
| Партномер | FPCB_REV0.4 |
Характеристики
487 грн.
В корзину
Скло для телефону Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973F/DS
LCD FPC Connector Port Onboard, Роз'єм | Конектор дисплея на платі для Samsung Galaxy S10e G970, 54 pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
146 грн.
В корзину
Мікросхема MAX77865S для Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F контролер живлення
| Маркировка | MAX77865S |
Характеристики