Акумулятор EB-BG973ABU для телефону Samsung Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973U, Service оригінал, GH82-18826A
| Маркировка | EB-BG973ABU |
| Місткість | 3400mAh |
| Партномер | GH82-18826A |
Характеристики
1 011 грн.
Подписаться
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F, оригінал, FPCB_REV0.4
| Партномер | FPCB_REV0.4 |
Характеристики
487 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard, Роз'єм | Конектор дисплея на платі для Samsung Galaxy S10e G970, 54 pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
146 грн.
В корзину
Мікросхема MAX77865S для Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F контролер живлення
| Маркировка | MAX77865S |
Характеристики
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A02s A025, A022G, Galaxy M02s M025, M025F, Galaxy A03 A035G, без рамки, (6.5"), оригінал (Service Pack), GH82-20118A, GH81-
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH82-20118A, GH81-20118A |
Характеристики
1 406 грн.
В корзину
OCA плівка T-OCA для телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G S908, гібридна UF
| Товщина | 125 um |
| Маркировка | T-OCA |
Характеристики
54 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A80 A805
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy A51 A515F
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S20 G985, Galaxy S20 G985, без OCA плівки, (6.7")
Нижня плата зарядного конектора для Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, з мікрофоном, Service оригінал
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, з мікрофоном, Service оригінал, GH96-14064A
| Тип разъема | USB Type-C |
| Партномер | GH96-14064A |
Характеристики
1 064 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy A52 A525F, оригінал
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A10s 2019, Galaxy A10s 2019 A107, Galaxy A10s A107F, Galaxy A10s A107F/DS, Galaxy A10s A107, без OCA плівки, оригінал
По запросу
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A52 A525, Galaxy A52 A525F, Galaxy A52 5G A526, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 926 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985, Galaxy Note 20 Ultra 5G, з рамкою, оригінал (переклеєний, чорні крапки), White
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
Характеристики
7 343 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F кнопки увімкнення та регулювання гучності
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 FE G990, Galaxy S21 FE 5G G990, без OCA плівки, оригінал
68 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, з рамкою, оригінал
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер для телефону Samsung Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ G985 задній, мідний
22 грн.
В корзину
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy A32 5G A326
223 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, без рамки, (5.9"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 122 грн.
Подписаться