Мікросхема керування живленням PM8917
| Маркировка | PM8917 |
Характеристики
166 грн.
В корзину
Fingerprint Sensor Flex Cable | Сканер відбитка пальців для телефону Infinix Note 8 X692, Infinix Note 8, Infinix Note 8 X692
Скло для телефону Google Pixel 4 XL, без OCA плівки
126 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A8 2018 A530, Galaxy A8 2018 A530F, High Copy
Камера для планшета Blackview Tab 12 основна, оригінал (знято з нового планшета)
200 грн.
Подписаться
Стикер задньої кришки вологозахисний для телефону Samsung Galaxy S10+ G975, Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975F, верх + низ
43 грн.
В корзину
Камера для телефона Xiaomi Redmi 8A
Мікросхема пам'яті Samsung KMQ8X000SA-B414
| Маркировка | KMQ8X000SA-B414 |
Характеристики
403 грн.
В корзину
Сенсор (тачскрін) для телефону Motorola Moto E4 Plus, XT1771
Мікросхема управління зарядкою та USB 358S 2122
| Маркировка | 358S 2122 |
Характеристики
117 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A70, Galaxy A70 2019 A705, A705, з рамкою, оригінал (Service Pack), GH82-19787A
| Тип матриці | AMOLED |
| Партномер | GH82-19787A |
Характеристики
4 217 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM480SL, BN30 для Xiaomi Redmi 4A (Li-Polymer, 3100mAh, 3.85В), 4894128123590
| Маркировка | BN30 |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128123590 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
477 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi 5 Plus
143 грн.
Подписаться
Камера для телефона Gigaset GS180
Задня кришка телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, з бічними кнопками, оригінал
Рамка для телефону Xiaomi Redmi 13C, Redmi 13C 23100RN82L, Redmi 13C 23106RN0DA, Redmi 13C 23108RN04Y, Redmi 13C 2311DRN14I, Poco C65, Poco C65
109 грн.
В корзину
LCD Flex Cable Шлейф дисплея для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, оригінал, LEF017
| Партномер | LEF017 |
Характеристики
301 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra 5G задній, мідний
29 грн.
Подписаться
Прокладка для Dot projector телефону Apple iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr, iPhone 11, iPhone 11Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro Max для відновлення Face ID, для JC Рro1000s або JC V1s
53 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор дисплея для телефону Huawei Y6 2019, MRD-LX1, MRD-LX3
| Кількість pin | 34 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—LCD | папа (с разборки)
- LCD | папа (с разборки)
Подписаться