Battery | Акумулятор JCID для iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), підвищена ємність, без мікросхеми
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
643 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону TECNO Spark 20C, Spark 20C BG7, Spark 20C BG7n, з мікрофоном
122 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Huawei Honor 10i, Honor 10i HRY-LX1T, Honor 20 Lite
| Партномер | HL1LRAFL VER.B |
Характеристики
100 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-Removal Face ID repair FPC Flex iPhone 12, iPhone 12 Pro, ver. 1.0
423 грн.
Подписаться
Мікросхема MEDIATEK управління живленням MT6355W для телефону, Blackview P6000, Meizu Pro 7, TP-Link Neffos N1, TP908A
| Маркировка | MT6355W |
Характеристики
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Камера для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9
Камера для телефону iPhone 11Pro, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max
Дисплей для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9, із сенсорним екраном
1 184 грн.
від 1 184 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Скло дисплея для телефону OnePlus 11, OnePlus 11 CPH2449, OnePlus 11 CPH2447, OnePlus 11 CPH2451, OnePlus 11 PHB110, One+ 11, з OCA плівкою
267 грн.
В корзину
Waterproof adhesive | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 13, оригінал
33 грн.
В корзину
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для телефону iPhone 13 mini, оригінал
172 грн.
В корзину
Акумулятор 726280P для телефону Blackview BV8000 Pro (Li-ion, 6580mAh), оригінал
| Маркировка | V636468P |
| Місткість | 6580mAh |
Характеристики
Рамка кріплення дисплея для телефону Apple iPhone 13 Pro, зі стікером, копія
121 грн.
В корзину
Акумулятор BN4A для телефону Xiaomi Redmi Note 7 M1901F7G
| Маркировка | BN4A |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—с разборки (с износом до 10%)
- с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J2 2018 J250, J250F, (5")
Дисплей для телефону Huawei P Smart 2017, FIG-LX1, із сенсорним екраном, з рамкою
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J6+ Plus 2018 J610, Galaxy J4+ Plus J415, без рамки
1 602 грн.
від 1 602 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Акумулятор EB-BA750ABU для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, Galaxy A10 2019 A105, Galaxy M10 2019 M105, оригінал
| Маркировка | EB-BA750ABU |
| Місткість | 3300mAh |
Характеристики
244 грн.
від 244 грн.
выберете предложение—с разборки (с износом до 10%)
- с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Сенсорний екран для телефону Huawei Nova lite 2017 (SLA-L02, SLA-L22, SLA-TL00), P9 Lite mini, Y6 Pro (2017)
Дисплей для телефону Huawei, P8 Lite (2017) PRA-LA1, P9 Lite (2017), Nova Lite (2016), Honor 8 Lite, з сенсорним екраном