Акумулятор BN43 для Xiaomi Redmi Note 4X, Redmi Note 4 Global (2017) (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN43 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
469 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Blackview BV9100, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 726 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Realme C25Y RMX3269, Realme C21Y RMX3261, Realme C21Y RMX3263, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
980 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для планшета Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F
130 грн.
Подписаться
Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy A12 A125F, з антеною NFC
81 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Blackview BV5500 Pro, 110 мм
| Длина | 110 мм |
Характеристики
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Задня кришка телефону Alcatel 1SE 5030D, 5030E
від 415 грн.
Конектор заряджання для телефону Lenovo Vibe A7020 K5 Note, Meizu M6 meilan 6, Y3 II 3G, LUA-U22, Nokia 5.1 Plus TA-1105, Zenfone Max Plus M1 ZB570TL, X018D
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
| Расстояние между ножками крепления | 9,2 мм |
Характеристики
22 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi 5 Plus Dual MEE7 конектора заряджання, з мікрофоном, оригінал
242 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор для телефонів Nokia E7, E7-00, Lumia 822, N822, SonyEricsson U5i
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Шлейф датчика наближення для телефону Apple iPhone 8 Plus, з камерою, мікрофоном
292 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy Note 8, N950, N950F, конектора навушників, з мікрофоном, з мікрофоном, копія
269 грн.
В корзину
Акумулятор B600BE, B600BC для телефону Samsung Galaxy S4 I9500, Galaxy Grand 2 Duos G7102, Galaxy Grand 2 G7105
| Маркировка | B600BE, B600BC |
| Місткість | 2600mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
Front Camera | Шлейф передньої камери для планшета iPad Pro 12.9 2018 A1876, iPad Pro 12.9 2018 A1895, iPad Pro 12.9 2018 A2014, iPad Pro 12.9 2018 A1893, iPad Pro 12.9 20 32, iPad Pro 12.9 2020 A2233, оригінал
1 096 грн.
В корзину
Стикер акумулятора для телефону Apple iPhone 12 Pro
9 грн.
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A20 2019 A205
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A71 2020, A715
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для планшета Lenovo Tab E10 10.1', TB-X104F
230 грн.
від 230 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A70 2019, A705, A705F
Задня кришка для телефону Blackview A80 Pro, з боковими кнопками та склом камери
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Цвет—Black
В корзину