Притискна планка материнської плати для телефону TECNO POP 4, BC2, зі склом камери
Задня кришка телефону Gigaset GS180, оригінал
Дисплей для телефону Huawei Y7 2017, TRT-LX1, TRT-L21, TRT-TL00
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, оригінал
115 грн.
В корзину
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, з бічними кнопками, оригінал
Дисплей для телефону TP-Link Neffos Y5L TP801A, оригінал
337 грн.
В корзину
Акумулятор BN42 для телефону Xiaomi Redmi 4
| Маркировка | BN42 |
| Місткість | 4100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Корпус для iPhone 12 Pro, в зборі, оригінал, знятий з телефону, Silver, (відмінний стан)
5 018 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Google Pixel 7, без рамки, оригінал
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
8 890 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A71 2019 A715, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
4 450 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo Tab 2 A10-30L/30F (10.1")
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A3 A300, Galaxy A5 A500, Galaxy A7 A700
Камера для планшета Apple iPad 9.7" 6-го покоління 2018, A1893
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—фронтальная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
Подписаться
Мікросхема 339S00446 для планшета Apple iPad 9.7" 6-го покоління 2018 управління Wi-Fi
| Маркировка | 339S00446 |
Характеристики
848 грн.
Подписаться
Шлейф міжплатний для телефону Xiaomi Redmi 5A, 88505_3_11
| Партномер | 88505_3_11 |
Характеристики
43 грн.
від 43 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Притискна планка материнської плати для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1
57 грн.
В корзину
Шлейф датчика гравітації для смарт годинника Apple Watch Series 2 42mm, оригінал
211 грн.
В корзину
Задня кришка телефону TWOE 2E E500A, 2019р., оригінал
Скло дисплея телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, (6.4")
247 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Teclast T60, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 795 грн.
Подписаться