Display Hinge | Шарнір дисплея, осі обертання для телефону Samsung Galaxy Fold5, Galaxy Fold6 F956, Galaxy Fold6 F956W,
394 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy S20 FE G780, Galaxy S20 FE 5G G781B основна (ширококутна 12MP), оригінал
312 грн.
В корзину
Battery Door | Задня кришка для телефону Xiaomi Mi A3, Mi A3 M1906F9SH, Mi A3 M1906F9SI
Volume and Power Button | Натискач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Huawei P20, Huawei P20 EML-L29
Ear Speaker | Динамік розмовний для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 2201116TG, Redmi Note 11 Pro 2201116TI, Redmi Note 11 Pro 4G, Redmi Note 11 Pro 5G, 11 Lite, 11 Lite 5G, Poco X3 GT 21061110AG, Redmi Note 10 Pro, Poco X4 Pro 5G, Poco X4 Pro 5G 2201116PG, Poco X4 GT, Poco X4 GT 22041216G, зі шлейфом, оригінал
159 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 M1901F7G, оригінал
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy Note 10+ Plus N975F/DS, з бічними кнопками
Empty LCD Flex whith IC Шлейф дисплея для Apple iPhone 16, з мікросхемою
Battery | Акумулятор A2830 для iPhone iPhone 14 Pro Max (Li-ion, 3.86В, 4323mAh), original IC, оригінал Китай
| Маркировка | A2830 |
| Місткість | 4323mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 054 грн.
В корзину
Дисплей для телефону OPPO A16 CPH2269, A16s CPH2271, A54s CPH2273, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 024 грн.
В корзину
Touch Screen Frame Connecting Strip | Сполучна смужка рамки сенсорного екрана для телефону F711W
89 грн.
В корзину
Motherboard | Материнська плата для планшета Lenovo Tab M8 4Gen, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 TB300FU, Tab M8 2023, Tab M8 TB300, Tab M8 TB300FU, Tab M8 4 Gen 2023, Tab M8 4th Gen TB300, Tab M8 4th Gen TB300U, оригінал, (ZABU0108US), 2/32Gb
| Партномер | S/N: HGR4HH38 |
Характеристики
1 429 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 5G S908, Galaxy S22 5G S908b, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
9 369 грн.
Подписаться
Back Camera | Камера для телефону Samsung Galaxy S8 Plus G955
Акумулятор Cameron Sino CS-JMX100SL для портативної колонки JBL Xtreme, 5000mAh, 4894128127642
| Маркировка | CS-JMX100SL |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 7,4В |
| Партномер | 4894128127642 |
Характеристики
445 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3SG, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10T Pro 5G
94 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG998ABY для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, Galaxy S21 Ultra (Li-ion, 3) 2 -24592A
| Маркировка | EB-BG998ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.45В |
| Партномер | GH82-24592A |
Характеристики
1 222 грн.
Подписаться
Скло екрану для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F, Galaxy Note 10 N970U,
192 грн.
від 192 грн.
выберете предложение—уценка, с царапиной
- уценка, с царапиной
- high copy A+
- repainted A+
Подписаться
Battery Door with Adhesive | Стікер задньої кришки для телефону Apple iPhone 15 Pro вологозахисний
30 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 12 Pro Max основна
2 893 грн.
В корзину