Дисплей для телефону OPPO A15, без рамки, оригінал PRC, BV065WBM-L04-MB00
| Партномер | BV065WBM-L04-MB00 |
Характеристики
1 331 грн.
В корзину
Камера для телефона Samsung Galaxy A21s 2020, A217F
436 грн.
від 436 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Touch Screen Frame | Рамка для телефону iPhone 16 Pro Max
154 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Xiaomi 11T, 11T 21081111RG, Xiaomi 11T, Xiaomi 11T 21081111RG, 11T Pro omi 11T Pro 2107113SR
276 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Motorola Edge Plus 2020 XT2061-3, Edge Plus 2020, Edge+ 2020 XT2061-3, Edge+ XT2061, Edge Plus XT2061 без рамки (OLED)
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
3 362 грн.
В корзину
Main Back Camera Module 4pcs | Камера для телефону Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 4G, Redmi Note 10 M2101K7AG, Redmi Note 10 M2101K7AI, комплект 4шт, оригінал
858 грн.
Подписаться
Разъем | Коннектор дисплея для телефона Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—на плате | mainboard
- на плате | mainboard
- на шлейфе | flex (с разборки)
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J7 2017, J730, J730F, із сенсорним екраном
4 005 грн.
від 4 005 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- OLED копия (матрица меньше по размеру)
Цвет—Black
Подписаться
Акумулятор EB-BG980ABY для телефону Samsung Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G UW, Galaxy S20 5G G981F, Galaxy S20 G980F (Li-ion, 3.86В) 22A
| Маркировка | EB-BG980ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-22122A |
Характеристики
947 грн.
Подписаться
Back Camera | Камера для телефону Apple iPhone 15 Pro Max основна
3 071 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy A10s 2019, A107
| Длина | 157 мм |
Характеристики
89 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Poco X5 5G, Poco X5 5G 22111317PG, з OCA плівкою, оригінал
73 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 12 4G, Redmi Note 12 5G, Poco X5 5G, Poco X5, Poco X5 5G 22111317PG, Redmi Note 12, без рамки (AMOLED)
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 683 грн.
Подписаться
LCD Flex Cable Шлейф дисплея для телефону Samsung Galaxy S23 Ultra S918, Galaxy S23 Ultra S918B
105 грн.
В корзину
LCD With Frame | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Flip4, Galaxy Flip4 F721, Galaxy Flip4 F721B, Galaxy Flip4 F721U, Galaxy Flip4 SM-F721, з рамкою, оригінал
| Тип матриці | Foldable Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
LCD With Frame | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 10C, Redmi 10C 220333QNY, Redmi 10C 220333QL, Redmi 10C 220333QBI, Redmi 10C 220333QAG, Poco C40, Poco C40 2203
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 026 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S21 G990, Galaxy S21 G990B, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
4 495 грн.
Подписаться
Battery Door with Adhesive | Задня кришка для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 4G, з проклеюванням, копія
Battery | Акумулятор для телефону iPhone 12 Pro Max, з LOGO, з прив'язкою, в меню 100%, 0 цикл USED, підвищеної ємності
| Місткість | 4600mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
Характеристики
705 грн.
В корзину
Back Camera Lens 3pcs | Скло камери для телефону Redmi 12 23053RN02A, Redmi 12 23053RN02I, Redmi 12 23053RN02L, Redmi 12 .
37 грн.
В корзину