Скло екрана під переклеювання для телефону Nokia 3.1 Plus Dual Sim, TA-1104
Тачскрін | Сенсор для телефону Xiaomi Mi A2 Lite, Redmi 6 Pro
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 13 Pro, Service оригінал
90 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Lenovo Tab M10 X605F, Tab M10 TB-X605L, без рамки, (10"), оригінал PRC
Шлейф для телефону Apple iPhone 13 Pro Max датчика наближення, освітлення, оригінал
216 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Apple iPhone 13 mini
Скло камери для телефону Xiaomi Mi 11i
131 грн.
В корзину
Дисплей для розумного годинника Apple Watch Series 5/SE 40mm, з сенсорним екраном
Динамік для телефону 2E F572L, оригінал
117 грн.
від 117 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Скло екрана під переклеювання для MP3-плеєра Apple iPod Touch 6 Gen A1574 iPod Touch 5Gen, (4")
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки для телефону iPhone 15 Pro, з кнопками регулювання гучності
299 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 11 Pro, оригінал
30 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для планшета Samsung Galaxy Tab S6 10.5 Wi-Fi SM-T860, (10,5")
LCD | Дисплей для планшета Apple iPad Pro 11, iPad Pro 11 3 Gen 2021, iPad Pro 11 2021 A2377, iPad Pro 11 4 Gen 2021, iPad без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS Liquid Retina (без воздушной прослойки) |
Характеристики
9 266 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920, Galaxy Tab A 8.0" T385, Galaxy C5 Pro C5010, Galaxy C7 C7000, USB Type-C
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 2 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
54 грн.
В корзину
Акумулятор для планшета Nomi Ultra 4, C101034, (127x134мм), 3 pin, 8000mAh
| Кількість pin | 3 pin |
| Місткість | 8000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
639 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для планшета Lenovo Tab M8 LTE 2/32GB, TB-8505X
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Blackview A80 Pro, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал (знята з нового телефону)
439 грн.
від 439 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета PIXUS Touch 10.1 3G
| Кількість pin | 50 pin |
Характеристики
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—тип 1, 256*157мм.
- тип 1, 256*157мм.
- тип 2, 257*157мм.
Цвет—Black
Подписаться
Дисплей для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, з сенсорним екраном, оригінал