Товкач кнопки увімкнення та регулювання гучності для планшета Teclast P30T KIT
LCD Flex Cable Шлейф дисплея для телефону OnePlus Nord N10, Nord N10 5G, Nord N10 5G BE2025, Nord N10 5G BE2026, Nord N10 5G BE2028, Nord N10 5G BE2029, оригінал, #CEF017
| Партномер | CEF017 |
Характеристики
152 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф зарядного конектора для телефону OnePlus 8 Pro, OnePlus 8 Pro IN2020, OnePlus 8 Pro IN2021, OnePlus 8 Pro IN2023, OnePlus 8 Pro IN2025, One+ 8 Pro, оригінал
230 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Vivo Y20 V2027, Y20s, Y20i, без OCA плівки, (6.51")
107 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A03s A037F, з сенсорним екраном, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH81-21232A |
Характеристики
534 грн.
В корзину
Стикер акумулятора для телефону Apple iPhone 13 Pro Max
36 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 8, основна
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TECNO Spark 4 Lite, BB4k, з антеною, оригінал
166 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор зарядки для телефону Samsung, Galaxy J1 mini Duos J105H, Galaxy J1 Ace Duos J110H, B550H Galaxy Xcover, C3590, C3592 Duos, C3595, E1272 Duos, E2202, G130E Galos N Galaxy Star 2 Duos , G310HN Galaxy Ace Style, G313F Galaxy Ace 4 LTE, G313H Galaxy Ace 4 Lite, G313HD Galaxy Ace 4 Lite Duos, G313HN Galaxy Ace 4, G313HU Galaxy Ace 4 axy J1 (2016), S5280, S5282, S6790 Fame Lite, S6810 Galaxy Fame, S7262 Galaxy Star Plus Duos, S7390, S7392C, S7710, Galaxy J1 J110
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 7 pin |
| Партномер | 3722-003678 |
Характеристики
Ear Speaker With Proximity Light Sensor Flex Cable | Шлейф розмовного динаміка для телефону Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro, з датчиком освітлення, оригінал Китай
116 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro
148 грн.
В корзину
Конектор заряджання універсальний для Lenovo Tab4 8 TB-8504F
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для iPhone 13 mini (Li-ion, 3,88В, 2406mAh), оригінал (136циклів, 100%) Original IC
| Місткість | 2406mAh |
| Напруга мін. | 3,88В |
Характеристики
1 246 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Oppo A12, A5s, A7, CPH2083, CPH2077, CPH1909, CPH1920, CPH1902, CPH1903, CPH1905, без рамки, (6.2"), оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
770 грн.
В корзину
Мікросхема керування звуком WCD9310 для HTC X920e Butterfly, Sony Ericsson LT30p Xperia T, Samsung I9500 Galaxy S4, Sony C6602 L36h Xperia Z, LT29i Xperia TX
| Маркировка | WCD9310 |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Мікрофон для телефону Nokia 1202, 1661, 2323c, 2330c, 2630
4 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор для телефону Honor 10 lite HRY-LX1, Honor 10i, HRY-LX1T дисплея
| Кількість pin | 34 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—с дисплея на материнскую плату | папа (с разборки)
- с дисплея на материнскую плату | папа (с разборки)
В корзину
Скло екрану під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi Note 9S M2003J6A1G, (6,67"), з OCA плівкою
62 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS основна
Дисплей для телефону Asus ZenFone Max M2 (X01AD), ZB633KL, із сенсорним екраном
0000
4
шт
852 грн.
1 705 грн.
-50%
Економія 853 грн.
від 852 грн.
1 705 грн.
-50%
Економія 853 грн.
Цвет—Black
В корзину